Uncategorized

Everything You Need To Know About Sex On Your Period

Ciesz się tą brzoskwinią dzięki seksownej bieliźnie w dużych rozmiarach
https://www.youtube.com/watch?v=bmMSTGasF8g
 Wszystko, co musisz wiedzieć o seksie na Twój okres Na szczęście, kiedy masz okres stosunek płciowy, krew działa jak naturalny smar. To jest prawdopodobnie jednym z najwspanialszych korzyści posiadania stosunek płciowy while w dniu przedział jako wiele osób nie ma tak dużo podniecenia, jak potrzebują. Kiedy masz 10 funkcji kołysze rude boy black intensywne masażer prostaty Twój przedział, to po prostu dalszy płyn w twoich narządach płciowych, aby rzeczy ostrzejsze. Miej na uwadze myśli że po prostu wciąż potrzebujesz używać ochrona kiedy ty ” ve stosunek płciowy podczas swój przedział.

Właśnie dlatego kontrola urodzeń technika i bariera technika są niezwykle kluczowe do dyskusji i wykorzystaj wraz z twoimi partnerami seksualnymi, oboje wył. i wył. cykl miesiączkowy. Kubki menstruacyjne mogą być trudne , aby uzyskać chwytać na początku, i niektórzy people odkryj szkolenie proces frustrujące i niechlujne. coils 1 po kilku próbach większość ludzi może wstawić i usunąć po prostu. Są też droższe do zakupu , jednakże ponieważ są nadają się do wielokrotnego użytku będziesz zaoszczędzić pieniądze w długoterminowej odkąd ty otrzymałeś „t chcesz kupić podkładki lub tampony co miesiąc. Klocki są najbardziej typowe wybór dla osób po nich pierwszy początek ich przedział czasu w wyniku są proste w użyciu .
Bridal and Wedding LingerieNiektórzy ludzie doświadczenie mało lub wcale ból , while inni mogą znaleźć okres skurcze tak bolesne, że kłopotliwe , aby zrobili coś w pierwszych dni ich przedziału. W zależności od etapu cyklu twoja przedział krew może le różdżka ładowalny wibracyjny masażer wibracyjny 10 prędkości zmiana w color . Na początek i w kierunku koniec możesz może potrzebować brązowej krwi lub różowej krwi, ale kiedy twój move jest najcięższy, to będzie red .
Możesz wyłącznie zajść w ciążę po odbyciu seksu w twoim okresie odstępie kiedy owulować na początku swojego cyklu lub w case przedział trwa znacznie dłużej niż średnia pięć dni. Ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową. Według Centers for Disease Control and Prevention, posiadanie sex na twoim odstępie zwiększa twoje niebezpieczeństwo zarażenia lub przeniesienia choroby przenoszonej drogą płciową, takie jak HIV Wirus może również być obecny we krwi przedział. Z tego powodu przyczyna doktorzy mocno zachęcają używają prezerwatywy do zmniejszają to zagrożenie.
Ty może czerpać przyjemność okres seks , jednak szanse są , twoje prześcieradła nie zrobi. Aby zabrać plamy krwi szybko i skutecznie wibratory królika , zanurz je w zimnej słonej wodzie wcześniej niż umyj jak najszybciej, a następnie spryskaj odplamiacz i myć jako zwykły . Hej presto – wszelkie wizualne przypomnienia powinny zmyć right .
Może też być może istnieć podwyższone zagrożenie rozprzestrzeniania się infekcji przenoszonej drogą płciową infekcja, powiedział Janet Brito, psycholog i stosunek płciowy on Center for Sexual and Reproductive Health na Hawajach. „ wyłącznie czas, w którym napotykamy ogromną porcji krwi to przez cały czas horroru lub krwi, więc myśli powiązać takie wizualizacje z przedział seks , chociaż 6 75-calowy czarny nadmuchiwany przyssawka penis dildo wiele kobiet odkryj to niezwykle przyjemne,” ona wspomniała. Eksperci – oprócz mężczyzn i kobiet , którzy uwielbiają okres stosunek płciowy – dzielą się jak zrobić stosunek całego cyklu miesiączkowego extra przyjemny . może nawet złagodzić skurcze menstruacyjne.

Czy produkt przedział jest dla Ciebie?


Mówiąc o popędzie stosunek płciowy, badania też pokazały , że bycie w twoim okresie okres nie ma negatywny efekt na podniecenie seksualne. temat miesiączki – podstawowy cielesny wykonuj – powoli staje się więcej społecznie akceptowalny. Jednak mając sex na twoim okresie wciąż pozostaje tabu temat to jest owiane thrillerem ; dzielenie mas i powodowania powszechnego zamieszania. clean stream , Lori. ifancyone Czy chroniony to mieć stosunek płciowy podczas miesiączki?” Wiadomości medyczne dzisiaj.
Jeśli wykonujesz małą pracę przygotowawczą, stosunek płciowy może być tylko jako przyjemny przez cały czas 5 lub mniej więcej dni to reszty miesiąca. Ty możesz być oszołomiony szukać że sex jest dużo więcej ekscytujący podczas okres okres . Jeśli nie aktywnie próbujesz